Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

1990 yılında, pamuk ticareti ve çırçırcılıkla faaliyetlerine başlayan İSKUR, günümüzde iplikten örme, dokuma ve denim kumaşa, boyadan hazır giyime, tekstil sektörünün her alanında ve tarım, enerji, otomotiv ve plastik sektörlerinde, ilk günkü heyecan ve inancıyla güçlü adımlarla yoluna devam ediyor.

İkinci kuşak olarak bayrağı devraldığımız günden bugüne, amacımız daima en kaliteliyi en iyi koşullarda sunmak oldu. Bizden sonra bayrağı devralacak olan yeni nesillerin de kalitenin bir İSKUR geleneği olduğu ilkesini yaşatacaklarına inancımız sonsuz.

İSKUR ailesi olarak, bir taraftan yıllar önce koyduğumuz hedeflere bir bir ulaşmanın verdiği mutluluğu yaşarken, diğer taraftan yeni amaç ve hedeflerimiz doğrultusunda bıkmadan usanmadan azimle çalışmaya devam ediyoruz.

Tekstil sektöründe tam entegre bir tesis haline gelen ve iplik-kumaş üretiminde Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer alan İSKUR, diğer faaliyet gösterdiği sektörlerde de yaptığı yatırımlarla bölgesinde önemli bir güç haline geldi. Emek ve sevgimizi katarak ürettiğimiz mamüller, 4 kıtada 30’un üstünde ülkede İSKUR adını ve kalitesini en iyi şekilde temsil etmekte.

Her zaman iç ve dış müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran İSKUR, bir taraftan çalışanlarının, tedarikçilerinin ve müşterilerinin refah seviyesini yükseltirken, diğer taraftan sosyal sorumluluk çerçevesinde yerine getirdiği projelerle toplumun menfaatini daima ön planda tutmakta.

Emin adımlarla, planlı ve programlı şekilde sürekli büyüyen İSKUR ailesinin her bireyi bizim için son derece değerli. En önemli sermayemizin entelektüel sermaye ve gelişime en açık kaynağımızın insan olduğunun farkındayız.

İSKUR şirketleri, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek kalitesiyle gerekse insan odaklı yönetim anlayışıyla yol gösterici rol üstlenmeye devam edecektir. Bizden sonraki nesillerin de aynı bilinçle hareket ederek bayrağı daha ileriye taşıyacaklarından hiç şüphemiz yok.

Özveriyle çalışan kadrolarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim.

Saygılarımla,

A.Kadir KURTUL
Yönetim Kurulu Başkanı