Sektörler

TEKSTİL

İskur Grup dört ayrı Open-End iplik işletmesi, bir adet Vortex İplik işletmesi ve iki adet K.Maraş Merkez kampüsü ve bir adet Diyarbakır merkez kampüslü olmak üzere ring iplik işletmesinde çeşitli numaralarda ve elyaflarla üretim yaparak müşterilerine geniş bir seçenek sunmaktadır.

DETAY

ENERJİ

Enerji sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan İskur Grup enerji üretimine yaptığı yatırımları ile de ülke ekonomisine katkı sağlamayı devam ettirmektedir.

DETAY

OTOMOTİV

Temelleri 2010 yılında A. Kadir KURTUL tarafından atılan, Marfi otomotiv Fiat markası ile 9 yıldır İSKUR GRUP bünyesinde faaliyet yürütmektedir.

DETAY

GERİ DÖNÜŞÜM

DETAY

TARIM

Tarım ülkemizde geçmişten bugüne yaygın kırsal yerleşim motifi ve tarımsal ürün çeşitliliği ile dünya ölçeğinde önemli bir yer almaktadır.

DETAY

HAVACILIK

DETAY

PAZARLAMA

İskur Grup Entegre tesislerinde üretilen ve geliştirilen üstün kalitedeki ürünlerini esnek organizasyon yapısı ile iç ve dış pazarlarda farklı kültürlerde, farklı risk ortamında tecrübeli, dinamik, sürekli gelişen ve geliştirilen stratejik pazarlama yönetimi ile 30’u aşkın ülke piyasalarında iş geliştirme ve Satış /Pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

DETAY

TURİZM VE OTELCİLİK

DETAY